Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespól Szkolno - Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista pracowników

DYREKTORZY:

mgr Danuta Konkol – dyrektor

mgr Tomasz Surowiec – wicedyrektor

mgr Agnieszka Fitowska - wicedyrektor

 

NAUCZYCIELE:

mgr Bogusz-Życzkowska Krystyna - nauczyciel wspomagający

mgr Chachuła-Domański Marcin - matematyka, technika

mgr Charczun Joanna – język angielski

mgr Czerniej Grażyna – edukacja wczesnoszkolna, technika

mgr Daniluk Jarosław - biblioteka, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Grabowska-Klinkosz Ewa - psycholog

mgr Grus - Domagała Małgorzata - język niemiecki

mgr Jańczak Judyta - religia

mgr Jesionowska Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, informatyka

mgr Kaziński Piotr - matematyka

mgr Krajewska Karina - geografia, biologia, chemia

mgr Krzaczek Agnieszka - język angielski

mgr Kujawka Agnieszka – język polski

mgr Kwiecińska Anna - psycholog

mgr Laszczyk Katarzyna - wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Linmann Leszek – historia

mgr Lis Magdalena – wychowanie fizyczne

mgr Matejko Anita - edukacja przedszkolna, język angielski

mgr Mijewski Maciej - język angielski

mgr Niedbajło Marta - edukacja przedszkolna, język angielski

mgr Nowak Maria - logopeda, świetlica, pedagog

mgr Paszun Andrzej – język polski

mgr Pawelec Elwira - nauczyciel wspomagający

mgr Piórkowski Michał - informatyka

mgr Praszczak Andrzej – muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne

mgr Praszczak Katarzyna – język polski

mgr Pryciak Elżbieta - język niemiecki

mgr Ptak Justyna - edukacja przedszkolna

mgr Radzewicz Rafał - język angielski

mgr Rokuszewska Anna – edukacja wczesnoszkolna

mgr Rubaj Magdalena - chemia, biologia, nauczyciel wspomagający

mgr Rusek Dobrosława - religia

mgr Rybak Tomasz – wychowanie fizyczne

mgr Sienkiewicz Maja - język polski

mgr Słaba Sabina - wspomaganie wczesnoszkolne

mgr Sulej Anita – edukacja wczesnoszkolna

mgr Stodulska Ewa – edukacja wczesnoszkolna

mgr Surowiec Tomasz - chemia, biologia

mgr Sztark Agata – edukacja wczesnoszkolna

mgr Szulta Monika – WOS, geografia, wdż

mgr Szydło Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna, logopeda

mgr Świebodzińska Karolina - edukacja przedszkolna

mgr Tabała Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe

mgr Wawrzyniak Katarzyna - nauczyciel wspomagający

mgr Winsztal Sebastian – fizyka, matematyka

mgr Wojdziak Renata –  pedagog

mgr Zielińska Danuta - edukacja wczesnoszkolna - szachy

 

ADMINISTRACJA:

Walczak Karolina – sekretarz szkoły

Struska Ewelina – referent

Zajko Teresa - samodzielny referent

Woronowicz Kamila - samodzielny referent ds. administracyjno-gospodarczych

 

 

OBSŁUGA:

Trompeteler Anna

Kaliszewska Elżbieta

Polak Katarzyna

Dudzic Agata

Perkowska Mariola

Rubaj Krystyna

Wolak Dariusz

Żukowska Bożena

Goliszek Wioletta

Szpak Beata

Bujok Renata

Szajter Danuta

Brzezińska Olga

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Karolina Walczak 22-04-2008 16:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Karolina Walczak 22-04-2008
Ostatnia aktualizacja: Karolina Walczak 03-08-2020 08:15