Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista pracowników

STANOWISKA KIEROWNICZE:

mgr Dajer Paweł – dyrektor

mgr Nowak Maria - wicedyrektor

 

NAUCZYCIELE:

 

mgr Małgorzata Augustyniak - matematyka

mgr Sylwia Bednarek - nauczyciel wspomagający

mgr Bogusz-Życzkowska Krystyna - edukacja wczesnoszkolna, technika

mgr Chachuła-Domański Marcin - matematyka

mgr Czerniej Grażyna – edukacja wczesnoszkolna, technika

mgr Daniluk Jarosław - biblioteka, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Gaik Anna - religia

mgr Grus - Domagała Małgorzata - język niemiecki

mgr Jachna Daria - matematyka, informatyka

mgr Jańczak Judyta - religia

mgr Jesionowska Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, edukacja informatyczna

mgr Jóźwiak Monika - świetlica

mgr Juchniewicz Małgorzata - język angielski

mgr Kaczmarowska Malwina - nauczyciel wspomagający

mgr Kujawka Agnieszka – język polski

mgr Kurowska-Maciak Bożena - edukacja wczesnoszkolna, technika

Kuśnierczak Agata - język angielski

mgr Linmann Leszek – historia

mgr Lis Magdalena – wychowanie fizyczne

mgr Majerowska Maja - psycholog

mgr Matejko Anita - edukacja wczesnoszkolna, język angielski

mgr Mijewski Maciej - język angielski

mgr Niedbajło Marta - edukacja przedszkolna

mgr Oszmiańska Małgorzata - nauczyciel wspomagający

mgr Paszun Andrzej – język polski

mgr Pawelec Elwira - przyroda, biologia, nauczyciel wspomagający

mgr Pioterek Justyna - edukacja przedszkolna

mgr Piórkowski Michał - matematyka, informatyka

mgr Praszczak Andrzej – muzyka, plastyka, edukacja informatyczna, informatyka

mgr Praszczak Katarzyna – język polski

mgr Pryciak Elżbieta - język niemiecki

mgr Przybyłowicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

mgr Radzewicz Rafał - język angielski

mgr Rokuszewska Anna – edukacja wczesnoszkolna

mgr Rubaj Magdalena - chemia, biologia, przyroda

mgr Rybak Tomasz – wychowanie fizyczne

mgr Siupik - Winiszewska Małgorzata - pedagog, doradztwo zawodowe, świetlica

mgr Stodulska Ewa – nauczyciel wspomagający

mgr Sulej Anita – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

mgr Sztark Agata – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

mgr Szulta Monika - geografia, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie, przyroda

mgr Szydło Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

mgr Świebodzińska Karolina - edukacja przedszkolna, świetlica

mgr Tabała Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

mgr Tomaszewska Dorota - pedagog

mgr Wawrzyniak Katarzyna - nauczyciel wspomagający

mgr Winsztal Sebastian – fizyka, matematyka

mgr Wojdziak Renata –  logopeda

 

ADMINISTRACJA:

Śmigiel Karolina – sekretarz szkoły

Struska Ewelina – referent

Zajko Teresa - samodzielny referent

Woronowicz Kamila - samodzielny referent ds. administracyjno-gospodarczych
 

OBSŁUGA:

Trompeteler Anna

Dudzic Agata

Wolak Dariusz

Żukowska Bożena

Goliszek Wioletta

Szpak Beata

Bujok Renata

Stencel Danuta

Brzezińska Olga

Dydyna Katarzyna

Bukowińska Marzena

Chwarzyńska Lucyna

Świdzińska Monika

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Karolina Śmigiel 22-04-2008 16:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Karolina Śmigiel 22-04-2008
Ostatnia aktualizacja: Karolina Śmigiel 06-02-2023 11:08