Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Lista pracowników

STANOWISKA KIEROWNICZE:

mgr Dajer Paweł – dyrektor

mgr Nowak Maria - wicedyrektor

mgr Kaczmarowska Malwina - wicedyrektor

 

NAUCZYCIELE:

mgr Augustyniak Małgorzata - matematyka, informatyka

mgr Bednarek Sylwia - nauczyciel wspomagający

mgr Brzykcy Izabela - język polski

mgr Bogusz-Życzkowska Krystyna - edukacja wczesnoszkolna, technika, plastyka

mgr Chachuła-Domański Marcin - matematyka

mgr Cholawo Magdalena - nauczyciel wspomagający

mgr Czyżykowska Danuta - nauczyciel wspomagający

mgr Daniluk Jarosław - biblioteka, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne, świetlica

mgr Gaik Anna - religia

mgr Grus - Domagała Małgorzata - język niemiecki

mgr Jańczak Judyta - religia

mgr Jedynak Agata - edukacja przedszkolna

mgr Jóźwiak Monika - świetlica

mgr Juchniewicz Małgorzata - język angielski

mgr Myślińska Agnieszka – język polski

mgr Kurowska-Maciak Bożena - edukacja wczesnoszkolna, technika

Kuśnierczak Agata - język angielski

mgr Lis Magdalena – wychowanie fizyczne

mgr Malinowska Monika - edukacja przedszkolna

mgr Matejko Anita - świetlica

mgr Mijewski Maciej - język angielski

mgr Niedbajło Marta - edukacja przedszkolna

mgr Paszun Andrzej – język polski

mgr Pioterek Justyna - edukacja wczesnoszkolna

mgr Piórkowski Michał - matematyka, informatyka

mgr Praszczak Andrzej – muzyka, plastyka, informatyka

mgr Praszczak Katarzyna – język polski

mgr Pryciak Elżbieta - język niemiecki

mgr Przybyłowicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, świetlica

mgr Radzewicz Rafał - język angielski

mgr Rokuszewska Anna – nauczyciel wspomagający

mgr Rubaj Magdalena - chemia, biologia, przyroda

mgr Rybak Tomasz – wychowanie fizyczne

mgr Siupik - Winiszewska Małgorzata - pedagog, doradztwo zawodowe

mgr Stodulska Ewa – edukacja wczesnoszkolna

mgr Sulej Anita – edukacja wczesnoszkolna

mgr Sztark Agata – edukacja wczesnoszkolna

mgr Szulta Monika - geografia, wychowanie do życia w rodzinie, wiedza o społeczeństwie, przyroda

mgr Szydło Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

mgr Świebodzińska Karolina - edukacja przedszkolna

mgr Tabała Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

mgr Tomaszewska Dorota - pedagog szkolny, pedagog specjalny

mgr Wawrzyniak Katarzyna - nauczyciel wspomagający

mgr Winsztal Sebastian – fizyka, matematyka

mgr Wojdziak Renata –  logopeda

mgr Woźniak Izabela - historia

ADMINISTRACJA:

Śmigiel Karolina – sekretarz szkoły

Woronowicz Kamila - samodzielny referent ds. administracyjno-gospodarczych

mgr Mikulska Renata - samodzielny referent
 

OBSŁUGA:

Trompeteler Anna

Dudzic Agata

Śniegula Krzysztof

Żukowska Bożena

Goliszek Wioletta

Szpak Beata

Bujok Renata

Stencel Danuta

Brzezińska Olga

Dydyna Katarzyna

Bukowińska Marzena

Świdzińska Monika

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Karolina Śmigiel 22-04-2008 16:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Karolina Śmigiel 22-04-2008
Ostatnia aktualizacja: Karolina Śmigiel 22-04-2008 16:14